Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Ojczym postrzelił pięciolatka podczas zabawy w wojnę

Utworzony przez VIP, 11 sierpnia 2009 r. o 14:45
A tak na marginesie to tak , bardzo zależy mi na ukaraniu sprawcy ale po to żeby już nie zrobił więcej krzywdy żadnemu człowiekowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pana Macka. Z tego co ludzie o panu na miescie mowia to nie jestes pan zadnym wiarygodnym zrolem informacji a obelgami ktore kierujesz we wszystkich zaprzeczasz temu co mowisz ze ci zalez na dobru dzieci. Wlasnie w ten sposob szkodzisz im najbadziej. Rodzicom nie szkodzisz ktorzy wychowuja twoje potomstwo bo ty sie do tego wogole nie nadajesz. Wez pod uwage ze fakt tego rozglosu ktory robisz obrazajac wszystkich do okola a siebie wybielajac (przykladny ojciec HAHAHA) bedzie sie za dziecmi ciagnal w ich srodowisku byc moze bardzo dlugo. I jak tu mowic o milosci do dzieci i dazeniu do i ch dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dziwne panie Macieju że chciał pan oddać krew? Po zabiegu i to tyle dni przecież to zbędne. Krew oddaje się przed operacjami i to ciężkimi, wiem to ponieważ pracuję w służbie zdrowia i znam Baśkę od dawna i nie mam o niej takiego zdania jak pan wręcz przeciwnie, dzieci zawsze są zadbane , czyste, ładnie ubrane a Zosia uczesana i grzeczna do tego są to bardzo inteligentne dzieci i napewno to nie za pana sprawą ktoś nad tym pracuje a najwięcej czasu spędza z nimi mama. Chyba nie wie pan jak wyglądają zaniedbane dzieci kiedy matka się źle zajmuje, bo z tego co czytamy można wywnioskować , że Baśka to alkoholiczka,narkomanka i jakaś ku.... a ciężko to wszystko robić w ciąży. Ten wasz rozwód to chyba też nie bez powodu i jak jest i była taką złą matką to dlaczego sąd jej dzieci nie odebrał. myślę że już chyba tych komentarzy starczy bo skoro pan życzy żeby ich dziecko było zdrowe a myślę że jest to z serca to tym co na nią i niego piszecie wcale w tym nie pomagacie wręcz przeciwnie możecie skrzywdzić drugie i nie narodzone jeszcze dziecko, trochę szacunku do innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad z Baśką już udowodnili jak potrafią "wychowywać" dzieci, w ciągłym stresie i narażaniu ich na niebezpieczeństwo, a fakt wmawiania im własnych wersji i mydlenia oczu rzeczami materialnymi świadczy o ich nieodpowiedzialności! Wasza sekta zrobi wszystko żeby go wybielić i podstawia kolejnych ludzi żeby choć trochę zmienić tok wydarzeń używając do tego swoich podstępnych psychomanipulacji ale prawda jest już tak naga że nie da się jej ukryć w żaden sposób! I zmień sobie opis bo nic nie ma wspólnego z prawdą ! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie obrażania, jestem katoliczką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obraziłem Pani bo nie było to skierowane do Pani osoby! Jeżeli zajmowanie się dzieckiem sprowadza Pani do ładnego ubrania i uczesania to serdecznie gratuluje ale współczuję dzieciom! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co dajcie już spokój bo robi sie brazyliada!!!! Wystarczy że Basia dostarcza od ponad roku tematów do kolejnych odcinków;) Żałosne ,naprawdę żałosne.Zero klasy-powiem więcej-mniej niż zero. Ale skoro tak jest szczęśliwa to życzę powodzenia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='a łyżka na to niemożliwe' date='18.08.2009, 22:12:29' post='161862'] I do kilku innych GOŚĆI wymachujących rękami i rzucających mięsem do anonimowymi nickami... Piszesz kolego o braku odpowiedzialnośći tylko czemu te dzieci do tej pory mają co jeść ,w co sie ubrać? Tatuarze dyskoteki są dla ludzi ,i pewnie też tam nie raz przebywasz. Jak ustalono na policji był to wypadek ,a nie próba (zamachu!...) jak tutaj KRÓL MACIUŚ próbuje przekonać do siebie rzesze ludzi co nie mają własnego życia ,tylko ploty które nie mają poparcia w rzeczywistości. Odpowiedzilnością okazał się Pan Maciej skompiący grosza na własne bilogiczne dzieci ,prawda jest przykra ,ale zawsze prawdziwa. DO BACHATERÓW*: GOŚĆ co by to oni tam nie zrobili ,każdy ale to każdy z was na forum chce zabrać głos i wykazać się jaki to on rozeznany w sprawie jaka to kara się należy ,no i grono ludzi obraża osoby których niezna ,za co może zostać pociągnięty za odpowiedzialności ,bo internet nie jest taki anonimowy jak by tacy plotkarze chceli? Pytanie do Pana Maćka (ojca dzieci) - Jaki jest pwód rzucania oszczerstw i kłamstw,które zostały zamieszczone w prasie ,internecie i u osób trzecich? Dobrze Pan wie ,że nie jest w stanie tego chłamu udowodnić ,kłomstwo ma krótkie nogi tak jak Pan i o czym Pan mam nadzieję zostanie rozliczony przez prawo. *ch -błąd celowy ,dopasowany do poziomu wypowiedzi niektórych gości co by mogli lepiej pojąć. Panie Macieju kop Pan ten dołek dalej ,bo im glębszy wykopiersz tym bardziej Pan wpadniesz. Dziękuje. Witam! Ja również mam nadzieję, że ktoś będzie "rozliczony przez prawo" , a kto - tu chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości!!! Tylko co to za prawo - "parczewskie"... Bo jakie prawo pozwala chodzić po ulicy osobie, która strzelała do dziecka!!! Jeden strzał a trzy śruty - śmiechu warte!!! Jakie prawo pozwala na to, by to dziecko było pod opieką niezrównoważonego psychicznie człowieka, który do niego strzelał??? Co do matki - tu nie potrzeba słów, jej czyny mówią same za siebie... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mnie boli hehe? To co sie wściekasz KOLEŚ ?? Glębszy ,większy ,a co chcesz jeszcze jakiegoś kolege wyrolować i narobić mu problemów? Pozdrowieńka to dla Zosi ,bo musi gnieść się na dosłownie kilku metrach w pare osób gdzie wyszscy palą ,smród syf, chamski język ,a ojciec zamiast kupić jej cokolwiek i rabi sobie problemy i to właśnie dla niej pozdrowienia bo w takim miejscu pewnie źle się czuje. Zasiu już nie długo i będziesz wolna
Mam nadzieję, że będzie wolna, ale od ludzi którzy piją i ćpają a ona na to patrzy - zresztą nie tylko na to!!!... Biedna dziewczynka, ale cóż - matki się nie wybiera... Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam - co zrobiła policja w tej sprawie??????????? Przecież sprawca teraz mataczy i dziecko powie wszystko to, co mu nakładli do głowy przez te kilka dni!!! No bo po co wypisali dziecko na własne żądanie??? Żeby mu ułożyć śliczną bajeczkę o tym, jak to ojczym bawił się z nim w wojnę i niechcący raz strzelił a wyleciały trzy śruty... Tak, to prawdziwa bajka dla małych dzieci... A tak swoją drogą to temat w sam raz dla UWAGI - warto o tym pomyśleć... Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, powiem tylko tyle, że internet to potężne narzędzie. Jego znajomość połaczona ze znajomością komputera, pozwoliła mi ustalić, że duża część komentarzy została napisana przez osoby nie podpisujące się wogóle, poza nielicznymi przypadkami podania nicku, zostały napisane z komputera i tym samym numerze IP Przypadek? Wątpię. A Pan jak sądzi? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko: dopóki Barbara Bloch nie pospłaca swoich dlugów wobec znjomych i byłych pracownic ( nie tylko chodzi o długi pieniężne) dopóty ludzie nie będą jej szanowali i będą psy na niej wieszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='zdruzgotana' date='20.08.2009, 20:11:32' post='162604'] [quote name='a łyżka na to niemożliwe' date='18.08.2009, 22:12:29' post='161862'] I do kilku innych GOŚĆI wymachujących rękami i rzucających mięsem do anonimowymi nickami... Piszesz kolego o braku odpowiedzialnośći tylko czemu te dzieci do tej pory mają co jeść ,w co sie ubrać? Tatuarze dyskoteki są dla ludzi ,i pewnie też tam nie raz przebywasz. Jak ustalono na policji był to wypadek ,a nie próba (zamachu!...) jak tutaj KRÓL MACIUŚ próbuje przekonać do siebie rzesze ludzi co nie mają własnego życia ,tylko ploty które nie mają poparcia w rzeczywistości. Odpowiedzilnością okazał się Pan Maciej skompiący grosza na własne bilogiczne dzieci ,prawda jest przykra ,ale zawsze prawdziwa. DO BACHATERÓW*: GOŚĆ co by to oni tam nie zrobili ,każdy ale to każdy z was na forum chce zabrać głos i wykazać się jaki to on rozeznany w sprawie jaka to kara się należy ,no i grono ludzi obraża osoby których niezna ,za co może zostać pociągnięty za odpowiedzialności ,bo internet nie jest taki anonimowy jak by tacy plotkarze chceli? Pytanie do Pana Maćka (ojca dzieci) - Jaki jest pwód rzucania oszczerstw i kłamstw,które zostały zamieszczone w prasie ,internecie i u osób trzecich? Dobrze Pan wie ,że nie jest w stanie tego chłamu udowodnić ,kłomstwo ma krótkie nogi tak jak Pan i o czym Pan mam nadzieję zostanie rozliczony przez prawo. *ch -błąd celowy ,dopasowany do poziomu wypowiedzi niektórych gości co by mogli lepiej pojąć. Panie Macieju kop Pan ten dołek dalej ,bo im glębszy wykopiersz tym bardziej Pan wpadniesz. Dziękuje. Koszmar, przecież tego się nie da czytać. Chodziłaś w ogóle do szkoły kiedykolwiek, ze nie nauczono cię poprawnie pisać po polsku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciej 2603 napisał:
Nie wiem co za idiota to napisał ale w tej rodzinie zawsze tak było żeby mataczyć i oszukiwać gdy coś złego zrobią. Jestem ojcem Zosi i Jasia i nikt nie potrafi sobie wyobrazić co teraz przeżywam . Zosia bez przerwy mówi o Jasiu to prawda, ale ja dzwoniłem i kilkakrotnie próbowałem się skontaktować z tymi "chorymi ludzmi" żeby chociaż Jaś z Zosią sobie porozmawiali. i nic! Ludzie zobaczycie że stanie się tragedia, ci ludzie powinni już dawno udać się do psychiatry. Zosia nawet nie chce słyszeć o powrocie do domu bo boi się tego wykolejeńca! najgorsze jest to że ten psychopata ma teraz większe prawo przebywania z moim synem niż ja mimo tego co mu zrobił! A ta wspaniała mamusia juz zniszczyła dzieciom życie! O jej seksualnych i alkoholowych wyczynach mógłbym napisać książkę! Zawsze taka była kłamliwa i podstępna! Ta kobieta za kasę sprzedałaby nawet dzieci i tłumaczenie tego wytatułowanego narkomana jest śmieszne tak jak jego odpowiedzialność karna! Dla znajomych Zosia czuje się dobrze i nie chce wracać do tego "wspaniałego domu"!
Kazdy w tej rodzinie jest glupi i pusty!! Najwiecej tylko cierpia dzieci i ojciec Baski. Maciek znany ze zlodziejstwa i oszustw a Baska z imprezowania i obracania sie w nieciekawym srodowiskui. Wina lezy po obu stronach!! Tylko teraz kazdy z nich probuje sie wybielic i oczerniaja sie na wzajem. Znam cala ta chora gromadke i wiem ze nikt z nim nie stworzy tym dzieciom normalnego domu i rodziny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy w tej rodzinie jest glupi i pusty!! Najwiecej tylko cierpia dzieci i ojciec Baski. Maciek znany ze zlodziejstwa i oszustw a Baska z imprezowania i obracania sie w nieciekawym srodowiskui. Wina lezy po obu stronach!! Tylko teraz kazdy z nich probuje sie wybielic i oczerniaja sie na wzajem. Znam cala ta chora gromadke i wiem ze nikt z nim nie stworzy tym dzieciom normalnego domu i rodziny!! Zgadzam się w 100%-nareszcie ktoś dobrze napisał i co najważniejsze samą prawde.Tylko dodam że Baśka nie tylko imprezuje ale i robi pewne rzeczy za sponsoring!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goście napisał:
Kazdy w tej rodzinie jest glupi i pusty!! Najwiecej tylko cierpia dzieci i ojciec Baski. Maciek znany ze zlodziejstwa i oszustw a Baska z imprezowania i obracania sie w nieciekawym srodowiskui. Wina lezy po obu stronach!! Tylko teraz kazdy z nich probuje sie wybielic i oczerniaja sie na wzajem. Znam cala ta chora gromadke i wiem ze nikt z nim nie stworzy tym dzieciom normalnego domu i rodziny!! Zgadzam się w 100%-nareszcie ktoś dobrze napisał i co najważniejsze samą prawde.Tylko dodam że Baśka nie tylko imprezuje ale i robi pewne rzeczy za sponsoring!!!!
Ludzie co Wy możecie wiedzieć o prawdzie ???? Nic !!!!! Zupełnie nic! Dzieci cierpią owszem ale tatuś sam na to pozwala i na chwile obecną zupełnie nie jest mi go żal, chociaż jeszcze do niedawna był dla mnie wzorem człowieka! A co do obustronnej winy to macie troszeczkę za mało kompetencji i prawdziwych informacji żeby oceniać !!! Także proszę o rozwagę !!! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciej2603 napisał:
Ludzie co Wy możecie wiedzieć o prawdzie ???? Nic !!!!! Zupełnie nic! Dzieci cierpią owszem ale tatuś Basi sam na to pozwala i na chwile obecną zupełnie nie jest mi go żal, chociaż jeszcze do niedawna był dla mnie wzorem człowieka! A co do obustronnej winy to macie troszeczkę za mało kompetencji i prawdziwych informacji żeby oceniać !!! Także proszę o rozwagę !!! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahaha oj maciek.. ty nie wiesz ile ludzie wiedza.. po czesci moze znaja poprzekrecane plotki ale z drugiej strony nie jedna osoba miala z wami doczynienia i ludzie wiedza jacy wszyscy razem falszywi jestescie.. a tak na marginesie najlepiej byloby zebys wogole sie publicznie nie wypowiadal bo tylko sobie szkodzisz!! ja takze pozdrawiam!! hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
buahaha oj maciek.. ty nie wiesz ile ludzie wiedza.. po czesci moze znaja poprzekrecane plotki ale z drugiej strony nie jedna osoba miala z wami doczynienia i ludzie wiedza jacy wszyscy razem falszywi jestescie.. a tak na marginesie najlepiej byloby zebys wogole sie publicznie nie wypowiadal bo tylko sobie szkodzisz!! ja takze pozdrawiam!! hahaha
Nie wiem kim jesteś ale zalatuje mi pokrojem Basi także nie zniżam się do poziomu i żegnam bo na tym forum chodzi o zupełnie inną sprawę! A jak tak bardzo Ci wesoło to adres 11-Listopada 7!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, normalnie powinniście się wstydzić wszyscy którzy na forum próbują prać swoje brudy. To nie tylko brak kultury ale też zwykły ekshibicjonizm, kogo obchodzą wasze sprawy i to kim jesteście? Nikogo, bo temat był o dzieciaku a kończy się obrzucaniem błotem pomiędzy osobami które podobno są tymi o ktorych mowa, podobno... Każdy ma prawo zyć tak jak chce i nikomu nic do tego. W tej chwili najważniejsze jest dobro dziecka a nie kłotnie. Jeżeli tak dalej będzie to dziecko trafi do rodziny zastępczej bo oboje rodzice jak widać nie dorośli jeszcze do roli opiekunów. I wy chcecie wychowywać dzieci które mają przyjśc na świat? W jaki sposób i jakie wartości im przekażecie? Wzajemną nienawiść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...